Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Areál závodiště

Areál závodiště se rozkládá v malebném prostředí luk a kopců. Závodiště je situováno kousek od města ale není zde téměř žádný ruch města či provozu na silnicích.

Areál je nově vybudován, nabízí koním nejmodernější vybavení a poskytuje nadstandartní pohodlí pro koně i jejich ošetřovatele, majitele a jezdce.

Stáje jsou zděné, máme k dispozici venkovní i vnitřní boxy. Vnitřek stájí je v letních dnech klimatizován a v zimních dnech izolován, teplota ve stájích je stále hlídána aby si udržovala stejnou teplotu.

Boxy jsou vybaveny automatickou napáječkou, žlabem, sítí na seno, hračkou. Na podlahách v boxech je protiskluzová podložka aby se zabránilo zbytečným zraněním. Boxy jsou vystýlány slámou či pilinami.

U stájí jsou k dispozici 4 velké sprchy pro koně, solarium a dva malé výběhy. Ze stáje se také dá projít do velké klubovny, kam se vejde až 70 lidí. V klubovně je malý kuchyňský kout, velké posezení, TV kde jsou přenášeny závody konané na našem závodišti nebo i závody z jiných závodišť.

Parkurové zázemí je rozděleno na opracoviště které je pískového rázu a samotné kolbiště které je travnaté o velikosti 70 x 120 metrů. Tráva je pečlivě zavlažována a sekána aby povrch nebyl tvrdý ale také aby neklouzal a byl tak bezpečný pro nohy koní, koně samotné a jejich jezdce. Mámek  dispozici také velké množství skokového materiálu.

Drezúrní obdélník je rovněž kvalitně udržován. Mámek  dispozici 2 obdélníky, jeden jako opracoviště před závody a druhý jako závodník obdélník o rozměrech 20 x 60 metrů. U drezúrních obdélníků jsou stojany s písmeny vyzdobeny květinami.

Cross country dráha je situována v okolí závodiště ale hlavně v jeho areálu. Celkem je zde nachystáno přes 70 skoků různých obtížností, výšek, šířek a různých profilů.

TOPlist